Home INFO Од бакшиж до луксуз: Колку евра собира во деколтето на Дара Бубамара?...

Од бакшиж до луксуз: Колку евра собира во деколтето на Дара Бубамара? (видео)

реклама:hotel PREMIER

Српската пејачка Дара Бубамара со години е активна на музичката сцена.

Благодарение на настапите како во регионот, така и кај дијаспората, Дара може да си приушти луксузен живот.

Пејачката е омилен гостин во многу дискотеки ширум светот, а неретко е задолжена за расположението на свадбените прослави.

На една свадба, таа беше буклавно натрупана со бакшиж.

И внимавајте добро, броиме колку бакшиш ќе собере Дара во својот градник 🙂

Погледнете го видеото подолу….

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------