Home INFO Од ” грдо пајче” до најубава девојка на планетата: Сите пластични операции...

Од ” грдо пајче” до најубава девојка на планетата: Сите пластични операции на Кајли Џенер (видео)

реклама:hotel PREMIER

Често гледаме ретро видеа и фотографии од познатите личности, и скоро и да не можеме да ги препознаеме поради трансформациите кои тие ги правеле низ годините.

Пластичните операции прават чуда, па јавните личности преку ноќ го менуваат својот изглед.

Најмладата членка на кланот Кардашијан, Кајли Џенер во изминативе десет години потполно го промени својот изглед.

Џенер има само 24 години а веќе има направено неколку естетски корекции.

Денес е најголема ѕвезда на интернет и над 270 милиони фанови кои ја следат на социјалните мрежи.
Еве како изгледала пред корекциите!

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------