Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Од ладната Канада, во топлиот Мексико: Рајски меден месец за Каролина Гочева...

Од ладната Канада, во топлиот Мексико: Рајски меден месец за Каролина Гочева (фото)

SHARE

Каролина Гочевa и нејзиниот сопруг Михаил Корубин веќе некое време уживаат на својот меден месец.

Парот после ладната Канада, одлучи да отпатува за Тулум, Мексико.

Каролина објави неколку фотографии на Инстаграм со кои ни долови како поминува на медениот месец.

Ice age ❄️

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Многу поладно од што изгледа ☺️

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Dream catcher ????????

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on