Home LIFE STYLE Од најдебелата сестра, до најзгодната: Нема да ви се верува чии се...

Од најдебелата сестра, до најзгодната: Нема да ви се верува чии се овие стомачни

SHARE

Пред неколку дена таа објави селфи од нејзината бања на која ги покажа стомачните, но фотографијата била фотошопирана.

Откако беше фатена, таа ја објави и оригиналната фотка на која немаше некоја поголема промена.

клое згодна

Она што остана константно се секси стомачните на Клое Кардашијан и нејзиниот став кон хејтерите.

клое згодна

клое згодна

Таа со години е на посебен режим на исхрана, вежба секојдневно, а повеќе од очигледно е дека се ова и се исплати.

Клое Кардашијан моментално е најзгодната сестра.

ким кардашијан

Тоа го потврдуваат и последните фотографии кои ги објави нејзината шминкерка, на кои реалтити ѕвездата не користи фотошоп и сепак е згодна.

клое згодна

Клое изгледа одлично!

клое згодна

РЕКЛАМИ:
Loading...