Home INFO Од слатко девојче до една од најубавите пејачки во регионот: Ретро фотка...

Од слатко девојче до една од најубавите пејачки во регионот: Ретро фотка од Елена Ристеска(фото)

Фото: Instagram/printscreen/elenaristeska_era
реклама:G Natural

Можете ли да го препознаете ова слатко девојче?

Ако се загледате убаво, во лицето на ова слатко девојче ќе ја препознаете Елена Ристеска.

Кариерата ја започна како победник на првата „М2 потрага по нова ѕвезда“, па од слатко девојче порасна во една од најубавите пејачки.

Како мала била преслатка. Пејачката оваа фотографија ја има споделено на нејзиниот Инстаграм профил.

РЕКЛАМИ: Hotel Premier Bansko ----------------------------------------------------