Home INFO Од журка до болница: Николина Пишек хоспитализирана во Милано

Од журка до болница: Николина Пишек хоспитализирана во Милано

реклама:G Natural

Хрватската водителка Николина Пишек на социјалните мрежи откри дека бил хоспитализирана во Милано, Италија.

Имено таа престојувала во градот на модата на прослава на својата постара ќерка Хана Леонарда, која дипломирала на тамошен престижен универзитет..

По прославата, Пишек завршила во болница во Милано.

Сите вистински забави во еден по полноќ завршуваат вака! – напиша водителката на Инстаграм, објавувајки фотографија од миланска болница.

Вистина е, малку забава не може да убие некого, се пошегува таа и им порача на фановите дека е добро и наскоро ќе ја напушти болницата!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------