Home ШОУ БИЗз Балкан Одлична маска: Нема шанси да ја познаете Тијана Дапчевиќ во новата епизода...

Одлична маска: Нема шанси да ја познаете Тијана Дапчевиќ во новата епизода на ТЛЗП (фото+видео)

SHARE

Тијана Дапчевиќ продолжува со одличните имитации на светските личности, а поседно се најде во кожата на RUN од RUN DMC.

Во улогата на раперот, пејачката се снајде одлично, а маската беше изработена феноменално па ретко кој ја препозна.

Тијана на сцената беше заедно со Бане како остатокот од хип-хоп дуото и Беби Дол како Стивен Тајлер.

Пејачката пред почетокот на шоуто на Инстаграм објави фотографија на која е непрепознатлива.

Ова е Тијана.

RUN IZ RUN DMC spreman???????????????????? @tlzpsrb #tvojelicezvucipoznato #tlzp4 veceraaaaas od 21:00 #prvatv????

A post shared by Tijana Dapčević (@tijana.dapcevic) on