Home INFO Одмор вреден милиони: Бијонсе и Џеј Зи повторно на нивната омилена дестинација...

Одмор вреден милиони: Бијонсе и Џеј Зи повторно на нивната омилена дестинација (фото)

реклама:G Natural

Популарната двојка, Бијонсе и Џеј Зи, деновиве повторно летуваат на хрватското крајбрежје.

Сместени на огромна, луксузна јахта, брачниот пар и нивните три деца, како и броен персонал од телохранители и дадилки, претставувале вистинска атракција.

Ова не е првпат музичките ѕвезди да ја посетат Хрватска.

Тие во 2009 година беа фотографирани во Дубровник и Цавтат.

Нивната јахта  се упати и кон Корчула, каде што одат при секоја посета, а се верува дека како и секој пат кога се во Хрватска, ќе го посетат и малиот остров Врник, каде во тамошниот ресторан ќе уживаат во медитеранските специјалитети.

Фотографиите од овогодинешниот престој во Хрватска, можете да ги видите ОВДЕ

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------