Home ШОУ БИЗз Балкан Огнен Амиџиќ го праша сопругот на Сека каква е кога ќе се...

Огнен Амиџиќ го праша сопругот на Сека каква е кога ќе се соблече гола, а неговиот одговор никој не го очекуваше (ВИДЕО)

SHARE

Во вчерашната емисија „Амиџи шоу“ гости кај познатиот Огнен Амиџиќ беа српската пејачка Сека Алексиќ и нејзиниот сопруг Вељко, а водителот како и секогаш не пропушти да им постави неколку незгодни прашања.

Во свој стил додека Сека и Вељко зборуваа за тоа како се запознале Огнен го праша нејзиниот сопруг каква е Сека кога ќе се соблече гола?

-И навистина каква е кога ќе се соблече?

Нејзиниот сопруг не се двоумеше многу па веднаш му одговори, погледнете во продолжение:

РЕКЛАМИ:
Loading...