Home INFO Омлениот српскиот актер Андрија Милошевиќ добива нова животна улога!

Омлениот српскиот актер Андрија Милошевиќ добива нова животна улога!

реклама:Лето во Банско

Шармантниот и секогаш духовит српски актер Андрија Милошевиќ наскоро ќе стане татко!

Тој повеќе од десет години е во врска со својата избраничка Сандра, која исто така е актерка.

Наводно, парот ќе добие бебе за неколку месеци.

Четириесет и шест годишниот актер и е омлен на јавноста, а на својот Инстаграм профил секојдневно објавува интересни видеа во кои е вклучена и неговата љубена.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------