Home INFO Операциите чуда прават: Еве како изгледала Кајли Џенер во 2009 та (ВИДЕО)

Операциите чуда прават: Еве како изгледала Кајли Џенер во 2009 та (ВИДЕО)

SHARE

Најмладата членка на кланот Кардашијан, Кајли Џенер во изминативе десет години потполно го промени својот изглед.
Џенер има само 22 години а веќе има направено неколку естетски корекции.
Денес е најголема ѕвезда на интернет и над 110 милиони фанови кои ја следат на социјалните мрежи.
Еве како изгледала пред корекциите!

РЕКЛАМИ: ---