Home ШОУ БИЗз Балкан Опуштени на Кипар: Вељко Ражнатовиќ ја покажа новата девојка

Опуштени на Кипар: Вељко Ражнатовиќ ја покажа новата девојка

8030
0
SHARE

Вељко Ражнатовиќ заедно со сестрата Анастасија и друштвото ужива на Кипар, каде ја зема и новата девојка.

Тој и атрактивната црнка позираат заедно во еден клуб додека уживаат во забавата, а сите очи се вперени кон убавата девојка.

„Таа е преубава“, напиша Вељко под фотографијата што ја објави.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here