Home LIFE STYLE Оскари 2018: Најубавите фустани од црвениот тепих!

Оскари 2018: Најубавите фустани од црвениот тепих!

SHARE

Синоќа во Лос Анџелес се одржа 90. доделување на наградите Оскар.

За Оскаровскиот јубилеј дамите се потрудија да блеснат на црвениот тепих, а модните критичари го пофалија изгледот на Џенифер Гарнер, Никол Кидман, Џенифер Лоренс и Гал Гадот.

Но, речиси сите дами изгледаа одлично, а црвениот тепих помина во знакот на интересни креации кои се разликуваа една од друга.

Погледнете што носеа дамите.

РЕКЛАМИ:
Loading...