Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Откриен и полот на бебето: Ева Лонгорија е бремена!

Откриен и полот на бебето: Ева Лонгорија е бремена!

SHARE

Убави вести денеска во Холивуд.

42-годишната Ева Лонгорија е бремена!

Актерката и нејзиниот сопруг Хосе Батион го очекуваат своето првото дете.

Лонгорија е во четвртиот месец од бременоста и ќе добие син!

Портпаролот на актерката изјави дека таа се чувствува добро, а парот е пресреќен за убавата вест.

Последно Ева се појави на настан на Лореал, каде дел од присутните велат дека постојано го допирала стомачето и постојано се смешкала.

РЕКЛАМИ:
Loading...