Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Откриен полот: Роналдо по четврти пат ќе стане татко на…

Откриен полот: Роналдо по четврти пат ќе стане татко на…

SHARE

Кристијано Роналдо моментално ужива на Ибица, а тоа го прави заедно со пријателите и девојката Георгина Родригез.

Тој е под лупата на папараците откако минатиот месец стана татко на близнаци, а очекува и принова со Георгина.

Убавата девојка го покажа заобленото стомаче во шарено танга бикини.

Георгина уживаше во возење со скутер, но и во друштвото на близнаците на Роналдо.

Инаку според последните пишувања на странските медиуми, тие очекуваат девојче.

РЕКЛАМИ:
Loading...