Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ова е листата на сите партнери во животот на Цеца Ражнатовиќ до...

Ова е листата на сите партнери во животот на Цеца Ражнатовиќ до сега, поделени во млада и стара група (фото)

реклама:G Natural

Иако низ годините се трудеше вешто да ги прикрие своите љубовни врски и партнери, сепак медиумите успеваа секогаш да и ги откријат мажите на фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ.

Ова е листата на партнерите на Цеца со кои таа имала врска до сега:

-во првата ретро група се Владан Лукиќ, Дејан Марјановиќ Шабан, Хајрудин Харо Самарџиќ, Жељко Ражнатовиќ Аркан..

-ова е втората серија на млади момци по бракот со Аркан а тоа се Владимир Вуксановиќ, Владимир Цветковиќ, Александар Јововиќ, Богдан Срејовиќ.

БОНУС ВИДЕО:
ТОП 3 ИНСТА: Брутално секси Сандра Африка жари и пали со секој нов пост

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“