Home LIFE STYLE Ова е најзгодната докторка на фудбалски тим во светот! (фото)

Ова е најзгодната докторка на фудбалски тим во светот! (фото)

SHARE

После Ева Карнеиро, сега пристигнува и Росана Торес. Имено, фудбалскиот клуб Боависта ја ангажираше Росана (28) за клупски доктор задолжен за исхраната на играчите.

Таа доаѓа од Парагвај, а веќе некое време живее и работи во Бразил. Пред Боависта таа работела за парагвајскиот тим Сол де Америка.

згодна докторка

згодна докторка

згодна докторка

РЕКЛАМИ:
Loading...