Home ШОУ БИЗз Балкан Ова е причината: Девојката на Аца Лукас го избриша Инстаграм профилот

Ова е причината: Девојката на Аца Лукас го избриша Инстаграм профилот

SHARE

Аца Лукас речиси еден месец е во среќна врска со Бранислава Пашајлија.

Двојката ужива во својата љубов, па често ја гледаме во јавност каде разменува нежности, а досега се појавија и на насловната страна на „Стори“.

Novi Story! ????

A post shared by ACA LUKAS (@aleksandar_vuksanovic_official) on

И додека Аца објавува фотографии на Инстаграм, неговата девојка реши да го избрише.

Бранислава која интензивно беше активна на социјалната мрежа, го избриша профилот, а извори блиски до неа велат дека тоа го сторила поради притисокот кој почнала да ги чувствува, но пред се да го заштити синот од очите на јавноста.

РЕКЛАМИ:
Loading...