Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ова е првата фотосесија на Ким Кардашијан за американскиот „ELLE“

Ова е првата фотосесија на Ким Кардашијан за американскиот „ELLE“

SHARE

Ким Кардашијан последно сними едиторијал за американскиот магазин „Еlle“, списание во кое за прв пат се појавува, верувале или не.

„Моја прва насловна“ се пофали Ким со слика на Инстаграм на која може да ги видеме облините по кој е позната.

Списанието на своите читатели им понуди персонализирана насловна страна со порака која им ја праќа Ким, а на сите фотографии таа изгледа прекрасно.

Во интервјуто таа раскажува и за желбата да има четврто дете, но откри дека тоа е нејзиниот максимум.

„Мислам дека нема да можам да поднесам повеќе од четири. Мојот распоред е пренатрупан, а сметам дека секоја жена треба да даде големо внимание на своето дете“ искрено признава.

#KimKardashianWest for @elleusa April 2018 | ???? Boo George

A post shared by Keeping Up With Kimye (@kuw.kimye) on