Home INFO Ова е првата Инстаграм фотографија на Ким Кардашијан

Ова е првата Инстаграм фотографија на Ким Кардашијан

реклама:ХитКујна канал

Ким Кардашијан без сомение е кралица на социјалните мрежи, а ова е нејзината прва фотографија на Инстаграм.

Ким денес само на Инстаграм има 117 милиони следбеници и е една од највлијателните јавни личности.

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“