Home INFO Ова е Росарио Роблес-девојката по која полудea фудбалерите

Ова е Росарио Роблес-девојката по која полудea фудбалерите

SHARE

Со провокативни фотографии на социјалните мрежи, оваа девојка успеа да ги полуди играчите, а за аргентиските медиуми открила дека дури осум играчи од аргентинската репрезентација и се удварале.
Пред почетокот на светското првенство во Русија, Аргентинката Росио Роблес му зададе главоболка на селекторот на аргентинската репрезентација.

????✨???? Jungle’s queen

A post shared by R O C I O R O B L E S (@rocioroblesok) on

????

A post shared by R O C I O R O B L E S (@rocioroblesok) on

РЕКЛАМИ: ---