Home ШОУ БИЗз Балкан Ова е синот на Новак и Јелена Ѓоковиќ (фото)

Ова е синот на Новак и Јелена Ѓоковиќ (фото)

SHARE

Сопругата на приот светски рекет, Новак Ѓоковиќ, Јелена вчера се породи и на свет донесе здраво машко дете.

Тие двајца нивната долгогодишна врска, која летово ја зацврстија со брак, сега ја крунисаа и со нивното прво дете.

Пресреќниот Ноле ја објави и првата фотографија од неговиот син.

Тој кратко напиша: „Нашиот син, те сакаме <3“, пренесува српски Ало.

Синот на Новак и Јелена

РЕКЛАМИ:
Loading...