Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ова е втората жртва: Нови обвинувања за Кевин Спејси

Ова е втората жртва: Нови обвинувања за Кевин Спејси

2185
0
SHARE

Нови обвинувања за сексуален напад, доаѓаат на адресата на Кевин Спејси.

Овој пат холвудскиот режисер на документарни филмови, Тони Монтана, изјави дека актерот во 2003-та година го нападнал на снимање.

Наводно Кевин го зграбил Тони за интимните делови, а режисерот се охрабрил да зборува за ова откако го видел признанието на Ентони Рап.

Инаку по скандалот за сексуална злоупотреба кој одекна во Холивуд, Нетфликс го прекина емитувањето на „House of cards“, а академијата реши дека Кевин Спејси нема да добие „Еми“ награда.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here