Home INFO Ова и се може само на Парис Хилтон: Заработува 250.000 евра на...

Ова и се може само на Парис Хилтон: Заработува 250.000 евра на час, а ништо не работи! (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Не се вели за џабе дека „парите на пари одат“, а најдобар доказ за тоа е американската џет-сетерка Парис Хилтон.

Таа за четири ноќи на Ибица заработува неверојатни 2 милиони евра и тоа само за да стои и да глуми дека е диџејка.

Како што наведуваат британските медиуми, богатата наследничка која веќе неколку години „работи“ како диџејка , за еден час добива по 250.000 евра.

Иако сите се убедени дека таа во најмал случај ги врти плочите, а многу повеќе позира зад диџеј пултот, Парис го освои сонот на многу млади луѓе а тоа е да не работи ништо а да заработува неверојатни суми.

View this post on Instagram

#QueenOfTheNight ????????????????????????

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------