Home ЗАБАВА Занимливости Ова се најголемите природни гради кои некогаш сте ги виделе (фото)

Ова се најголемите природни гради кои некогаш сте ги виделе (фото)

SHARE

Кристи Лав (36) од Атланта изгледа несекојдневно и има несекојдневен проблем.

Нејзините гради, и тоа потполно природни, ги уриваат сите рекорди.

Но, љубопитните погледи повеќе не и се доволни, време е вистинскиот маж да ги засака нејзините гради и неа.

– Барам вистинска љубов. Некој кој ќе ме сака, како и јас него. Моите гради повеќе не можат да бидат сами, време е да им го пронајдам вистинскиот маж, изјавила Кристи во риалити програмата „Strange Love“, која се прикажува на телевизијата „TLC“.

Масерката од Џорџија во емисијата покажала колкав проблем можат да бидат толку големи гради.

Гради

Додека готви често нејзините гради завршуваат во тенџерето, чинијата или и се случува некоја друга непријатност. Нејзиното деколте достигнува тежина од 15 килограми, а Кристи понекогаш на своите гради им дава и посебна задача.

– Во нив го ставам мобилниот телефон, клучеви, парфем, возачка дозвола, изјавила таа.

Кристи порачала дека не би сакала нејзиниот иден партнер да ги забележува само нејзините гради. А, поради нив, во минатото била предмет на исмејување.

За да го прифати својот изглед, и помогнала и посебната професија. Додека не се занимавала со масажа, дополнителни пари заработувала така што „со своите огромни гради клиентите го валкала по кревет“. Тоа хоби дневно и носело околу 1.300 фунти.

Гради

Пред две години оваа жена имала околу 145 килограми, а лекарите ја предупредиле дека тежината може да и донесе здравствени проблеми.

РЕКЛАМИ:
Loading...