Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ова се пораките што Бред Пит и ги пишал на Џенифер Анистон

Ова се пораките што Бред Пит и ги пишал на Џенифер Анистон

SHARE

Бред Пит и Анџелина Џоли се раведоа пред шест месеци, а актерот „утеха“ најде во Џенифер Анистон.

Според странските медиуми Бред повторно и пишува на своајта екс сопруга.

Актерот го немал бројот од Анистон, но нашол контакт преку пријатели па и испратил порака за да и го честита 48-от роденден на 11 февруари.

По оваа порака следувале уште неколку пораки, во кои Бред и кажал дека поминува низ тежок период по разводот, а се потсетиле и на минатото.

Сопругот на Џенифер, Џастин наводно знае за нивнта повторна комуникација, но тоа не му пречело.

Тој бил уверен дека неговата сопруга тотално го заборавила Бред.

РЕКЛАМИ: ---