Home ШОУ БИЗз Мак сцена Ова слатко бебе е најпознатата поп пејачка во Македонија

Ова слатко бебе е најпознатата поп пејачка во Македонија

SHARE

Таа е нашата најпозната македонска поп пејачка која реши да сподели фотографија од најраното детство.

Тамара Тодевска на Фејсбук објави фотографија на која таа е бебе и е во рацете на нејзиниот татко.

тамара тодевска

По дупчињата на образите и препознатливата насмевка лесно беше да претпоставиме дека станува збор за Тамара.

Изгледа преслатко како бебе, па следно очекуваме да видиме фотографија од нејзината ќерка Хана која веруваме дека е слатко бебе како што била нејзината мајка.

тамара тодевска како бебе

РЕКЛАМИ:
Loading...