Home ЗАБАВА Оваа девојка прави уникатни портрети на пениси (фото+18)

Оваа девојка прави уникатни портрети на пениси (фото+18)

SHARE

35-годишната Сораја Долбаз повеќе од две години работи на фотографии од пениси за нејзиниот проект „Dicture Gallery“, кој се состои од портрети на пениси.

Таа одбира машки модели кои се самоуверени и имаат смисла за хумор, и тие и помагаат за време на фотосесијата, односно помагаат во декорацијата на пенисот и одржување на ерекција.

Погледнете ги уникатните фотографии:

РЕКЛАМИ:
Loading...