Home INFO Оваа зависност на Бред Пит е причина за неговиот развод

Оваа зависност на Бред Пит е причина за неговиот развод

реклама:G Natural

Тие со години го носеа епитетот најубав пар на планетата.

Актерската двојка Бред Пит и Анџелина Џоли беа во врска цели 10 години и во брак 2 години. Родители се на три биолошки и три посвоени деца.

Светот беше во неверување кога во медиумите се појавија гласините за разводот на најпознатиот холивудски пар.

Од разводот од Анџелина, актерот го поврзуваа со многу девојки, но тој не потврди ниту една наводна врска.

Џоли ја запознал во 2004-та година на снимањето на „Г-дин и Г-ѓа Смит“, кога бил во брак со Џенифер Анистон.

Во една прилика признал дека причината за нивниот развод била неговата зависност од алкохол.

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“