Home INFO Овде можете да проверите колку чини секое парче облека кое го носи...

Овде можете да проверите колку чини секое парче облека кое го носи Јелена Карлеуша

SHARE

Познатата пејачка Јелена Карлеуша е позната по беспрекорниот стајлинг.

Доколку не беше пејачка, несомнено е дека ќе се занимаваше со мода, како што и има изјавено во повеќе наврати.

Таа е секогаш беспрекорно облечена, а за нејзиниот стил пишуваат медиумите од регионот но и пошироко.

Најчесто облекува брендирани и скапи парчиња облека и модни додатоци кои чинат цело богатство.

Се случувало на себе да има модна комбинација која чини повеќе од добар автомобил.

Но изгледа дека не пати од синдромот скапо, како што многумина мислат со оглед на фактот дека неодамна се појави со костим за капење кој чини дваесетина евра.

Пејачката има Инстаргам профил каде ги промовира своите стајлинзи и каде е наведена цената на истите.

РЕКЛАМИ: ---