Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Памела Андерсон прв пат во јавност откако синот го претепа нејзиниот екс...

Памела Андерсон прв пат во јавност откако синот го претепа нејзиниот екс сопруг

SHARE

Името на Памела Андерсон со денови се спроменуваше во јавност, откако нејзиниот син Брендон, го претепа својот татко, Томи Ли.

Па по семејната драма, ова е прв пат секс-симболот да се појави во јавност.

Памела се појави во елегантен црн фустан на конвенција во Лас Вегас, каде се однесуваше како ништо да не се случило.