Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ПАПАРАЦО: Дечкото на Цеца Ражнатовиќ уловен како го вози џипот од снаата...

ПАПАРАЦО: Дечкото на Цеца Ражнатовиќ уловен како го вози џипот од снаата (видео)

реклама:Лето во Банско

Иако извесен период балканските медиуми како да заборавија на вљубениот пар Цеца Ражнатовиќ и десет гоини помладиот дечко Богдан, екпата на „Папарацо лов“ повторно ги актуелизираше во медиумите.

Он за што пишуваат сите портали е видеото од оваа емисија чија што екипа успеала да го начека Богдан во центарот на Белград како го вози џипот на снаата на Цеца.

Дали го добил на поклон од својата љубов или еноставно само се услужил сеуште не е познато, она што е сигурно е тоа дека двојката е сеуште заедно иако поодамна ги нема во јавност.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------