Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ПЕЈАЧКАТА КРСТАРИ И УЖИВА: Погледнете ја профи ластата на Лепа Брена од...

ПЕЈАЧКАТА КРСТАРИ И УЖИВА: Погледнете ја профи ластата на Лепа Брена од нејзината јахта (видео)

25
реклама:Лето во Банско

Сеуште Лепа Брена и нејзиниот сопруг не сакаат да се приберат дома па максимално го корстат крајот на летото за крстарење на нивната нова јахта овој пат со нивната гостинка, сестрата на пејачката.

Секојдневно на социјалните мрежи може да се забележи дека Брена ужива во сите моменти пловејки и пливајки во морето, па она што стана голем хит на социјалните мрежи е нејзиното клипче како скока од нејзната јахта.

Дека сеуште е во одлична форма уверете се сами…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------