Home INFO Пејачката Анабела итно е пренесена во болница

Пејачката Анабела итно е пренесена во болница

SHARE

Како што пишуваат српските медуми, Анабела со својот автомобил марка Мини Морис удрила во столб пред еден хотел. Веднаш по несреќата итно била пренесена во болница. Оваа инфорамција ја потврдила и потпаролката на Брзата помош.
Анабела закрепнува и нема сериозни последици од несреќата.

РЕКЛАМИ:
Loading...