Home ШОУ БИЗз Балкан Пејачката се сликала гола со сопругот

Пејачката се сликала гола со сопругот

SHARE

Пејачката Сека Алексиќ се фотографирала со сопругот Вељко.

Со оглед на тоа што Сека е прилично активна на социјалните мрежи, тој податок не е чуден, но тоа што привлекува внимание е тоа што и двајцата се голи.

Пејачката со фотографијата која ја објави на Инстаграм напишала само еден збор: „Љубов“.

Премногу е, па нека е и од Сека. Зарем не?

#ljubav #sekaaleksic #serbiansinger #amazing #fabulous #instalove #lovely

A photo posted by Seka Aleksic (@seka_aleksic) on

РЕКЛАМИ:
Loading...