Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Пердуви и свила на сите страни: Цеца со провокативен стајлинг (фото)

Пердуви и свила на сите страни: Цеца со провокативен стајлинг (фото)

1998
0
SHARE

Цеца со својот последен изглед ги изненади своите фанови.

Фолкерката на Инстаграм објави фотографија на која позира во долга сатенска наметка со пердуви на ракавите и краевите.

Станува збро за стајлинг од снимањето на новиот спот за дуетот со Саша Матиќ.

Фотографијата „собра“ 11 илјади лајкови.

???? Frizura: @svetlanabubanja_bucka Šminka: @laziclaza Stajling: @stefanorlic

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here