Home INFO Перверзна промоција! Старлетата позира без парче облека на себе! (ФОТО +18)

Перверзна промоција! Старлетата позира без парче облека на себе! (ФОТО +18)

SHARE

Најпознатата старлета на планетата, Ким Кардашијан, изнајде уште еден начин како да го наплати своето соблекување и да го привлече вниманието на милиони фанови.
Овој пат Кардашијан се разголе и од нејзиното тело се направи облик за амбалажата на најноваата колекција на парфем кој ќе го носи нејзиното име.
„Најновиот парфем излегува во мај, “KKW Body”, а толку е фантастичен.Тоа всушност е скулптура од моето тело. Мирисната нота е толку прекрасна и многу сум горда“, вели Кардашијан.
За експресна промоција на својот нов бренд Ким објави фотографии на која позира сосема гола, но веројатно многумина од фановите заслепени од нејзиното голо тело не ни виделе дека всушност станува збор за промотивна кампања.

We took a mold of my body and made it a perfume bottle. @kkwfragrance

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Work in progress @kkwfragrance

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

РЕКЛАМИ: ---