Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Петар Грашо си фати нова женска, се запознале во Скопје пред неколку...

Петар Грашо си фати нова женска, се запознале во Скопје пред неколку години (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Откако по 24 годишна врска раскинаа Петар Грашо и Данијела Мартиновиќ, медиумите на балканот не престануваат да пишуваат и шпекулираат за причините на раскинувањето но и за нови познанства и ликови во нивниот живот.

Словенските портали веќе објавија за наводна врска на Грашо со словенката Соња Ерчуљ која ја запознал пред неколку години во Скопје на една средба за отварање на винарија а фотографијата може сеуште да се види кај Соња на Фејсбук.

Иако таа по овие шпекулации Соња негира за било каква врска со Петар освен пријателска, сепак каде има чад има и оган….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------