Home ШОУ БИЗз Трач Пипа Мидлтон во прегратките на најголемиот француски плејбој!

Пипа Мидлтон во прегратките на најголемиот француски плејбој!

SHARE

Помладата сестра на принцезата Кејт продолжува со скандалите. На еден маскембал во Париз била видена во страсна прегратка со Антоан де Таверсон, млад француски плејбој.

Иако од неодамна си доби укор од своето и од кралското семејство, дека е време да води сметка за своето однесување, Пипа продолжува по старо.

Помладата сестра на Кејт, лудо се забавувала на роденденската забава на аристократот Артур де Султе во Париз, а во еден момент била забележана како се бакнува со шармантниот Антоан кого го бие глас дека е женкар.

„Се бакнуваше со Антоан. Иако во петокот вечерта изгледаа како дечко и девојка, за плејбој заводникот тоа е само забава и ништо повеќе“, вели еден од гостите на забавата.

РЕКЛАМИ:
Loading...