Home INFO Пластичниот хирург на старлетата Станија се надмина: Еве како изгледаше предходно(ФОТО)

Пластичниот хирург на старлетата Станија се надмина: Еве како изгледаше предходно(ФОТО)

SHARE

Познатата српска старлета Станија деновиве е актуелна со учеството во реалното шоу Задруга 2.

View this post on Instagram

????

A post shared by STANIJA DOBROJEVIĆ (@stanijadobrojevic) on

Мажите во шоуто не симнуваат погледи од убавата Станија, а многумина и заборавија како таа изгледаше на почетокот од својата реалити кариера.

View this post on Instagram

Selfie ????

A post shared by STANIJA DOBROJEVIĆ (@stanijadobrojevic) on

На друштвените мрежи се шират фотографии од старлетата, од времето кога учествуваше во реалното шоу “Surviver”.

Станија пред естетските операции изгледа сосема поинаку. Ретко кој и би препознал дека станува збор за иста личност.

РЕКЛАМИ:
Loading...