Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive По црната листа на погребот синот на Марна Туцаковиќ подготвува нова за...

По црната листа на погребот синот на Марна Туцаковиќ подготвува нова за комеморацјата

реклама:G Natural

Синот на Марина Туцаковиќ објав дека комеморацјата за неговата мајка е закажана за 24 ноември во Градското собране во Белград.

Блискиот пријател на Марина велат дека Лилан Радуловиќ- Лаќае нема да дозволи сите да писуствуваат.

„Кога зборувавме за комеморативните сали, Лаќа сакаше да биде некаде каде што не може секој да влезе. Тој не сака падобранци, нема да го толерира тоа по цена на скандал. Ми објасни дека секој што треба ќе биде информиран и поканет, но тој ми посочи дека има и црна листа.Нема лутење, но многу забавувачи сигурно ќе се изненадат“, изјавил пријателот на Лаќа за Стар.

Инаку , синот Милан пред погребот на Марина Туцаковиќ изјави дека мајка му имала црн тефтер со долговите на познатите музичари, пејачи и групи , кои и должеле милионски суми на мајка му и се закани дека се` до последен динар ќе мора да му исплатат„

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------