Home ШОУ БИЗз Балкан По драмата за старателството, Северина на одмор со синот (фото)

По драмата за старателството, Северина на одмор со синот (фото)

SHARE

Покрај големиот број настапи, Северина успева да најде време за своето семејство, односно летното уживање со нив.

Пејачката, Игор и малиот Александар моментално уживаат на семеен одмор од каде пристигнаа и првите фотографии.

Северина на Инстаграм објави фотографии кои ги отсликуваат преслатките моменти во нивното семејство.

Погледнете.

Hakuna Matata ☀️ #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Moje najmoje ❤️ #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on