Home ШОУ БИЗз Ѕвезди По една деценија направи промена: Кортни Кардашијан се ишиша!

По една деценија направи промена: Кортни Кардашијан се ишиша!

1921
0
SHARE

Кортни Кардашијан која е препознатлива по својата долга црна коса, по речиси една деценија реши да го промени излегот.

На изненадување на многумина, реалити ѕвездата ја ишиша својата коса.

Кортни се одлучи за ризурата „долг-боб“, а истата ја покажа со селфи на Инстаграм.

Како ви се допаѓа?

don’t worry, i ordered a new phone case last night

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here