Home ШОУ БИЗз Балкан По Лепа Брена, Саша Поповиќ ја крена и Јелена Карлеуша на раменици...

По Лепа Брена, Саша Поповиќ ја крена и Јелена Карлеуша на раменици (фото)

1551
0
SHARE

Саша Поповиќ директорот на „Гранд продукција“ својата кариера ја започна со Лепа Брена како дел од бендот „Слатки грех“.

Иако поминаа неколку децении од нивното појавување на сцената, сеуште се памети моментот кога Поповиќ ја крена Лепа Брена на раменици.

Очигледно ова не е доволно па директорот на Гранд реши да ја повтори оваа сцена, но овој пат со Јелена Карлеуша.

Тој ја крена и пејачката на раменици, а тоа беше евидентирано со фотографија.

Лепа Брена ја објави на Инстаграм, погледнете.

Sasa heroj i Jelena Kraljica????????❤️????????????????????????????Neponovljivo????????

A post shared by Zivojinovic Fahreta (@lepabrenaa) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here