Home ШОУ БИЗз Балкан По настапот на „Пиво фест“: Северина сподели прекрасна фотка од Прилеп

По настапот на „Пиво фест“: Северина сподели прекрасна фотка од Прилеп

SHARE

По одличниот настап на „Пиво фест“ во Прилеп, Северина реши да сподели фотографија од настапот.

Пејачката на Инстаграм објави фотографија од публиката направена со Дрон.

Многу публика, чадори, пиво и одлична атмосфера во Македонија, погледнете.