Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive По само 2 дена откако се роди Луна Џогани ја објави ќеркичката...

По само 2 дена откако се роди Луна Џогани ја објави ќеркичката на Инстаграм (фото)

реклама:G Natural

Популарната ријалити балканска ѕвезда и инфлуенсерка Луна Џогани во вторникот стана мајка и ја роди ќеркичката Миа.

Таа за медиумите но и на својот Инстаграм профил објави прва фотка од бебето и додаде дека иако слушала како мајките ја опишуваат љубовта кон својте деца ова сепак е неописливо.

Исто така не пропушти да каже дека бебето личи на таткото и дека е пресреќна заради тоа што ќе може да гледа мини верзија од човекот што го сака.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------