Home ЗАБАВА Tv + Reality По сексот во куќата, еве што има да каже мајка и на...

По сексот во куќата, еве што има да каже мајка и на Стефани

SHARE

„Големиот брат“ стартуваше со секс, а во провокативните сцени главна ѕвезда е хрватката Стефани Баниќ која беше интимна со Ервин Мујаковиќ.

По сексот Стефани не се вознемири многу, напротив, изјави дека тоа не е ништо страшно.

Но, подоцна и текна на нејзината мајка па малку се покаја, ама очигледно немаше потреба.

Мајка и исто така смета дека сексот е нормална работа, а за српски „Блиц“ изјави дека не ги видела активностите на нејзината ќерка, туку само видела како нејзината ќерка плаче и се кае за тоа што го сторила.

„Таа е многу добра личност и навистина нема потреба од каење за тоа што го сторила. Не е мажена, нема момче, па според тоа нема обврска кон никого. Си наштети само себеси“, изјавила смирено нејзината мајка.

стефани големиот брат

РЕКЛАМИ:
Loading...