Home ШОУ БИЗз Ѕвезди По сите скандали, екс спајсицата конечно се разведе од сопругот

По сите скандали, екс спајсицата конечно се разведе од сопругот

411
0
SHARE

По осум месечна агонија, екс спајсицата Мел Би се разведе од сопругот Стефан Белафонте.

Таа успеа да се спогоди со екс сопругот, но и дадилката Лорејн Грлс која му била љубовница на Стефан.

За време на судскиот спот на површина се појавија многу шокантни детали за нивниот брак. Од физички пресметки до секс во тројка.

Само за потсетување, Мел Би и Стефан Белафонте стапија во брак во 2007-ма година, а конечно му ставија крај на бракот.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here