Home ШОУ БИЗз Балкан По Цеца и Лепа Брена доби нова снаа (фото)

По Цеца и Лепа Брена доби нова снаа (фото)

SHARE

Виктор Живојиновиќ, најмладиот син на фолк ѕвездата Лепа Брена, се вљубил до уши.

По примерот на Вељко Ражњатовиќ, синот на Цеца и Виктор гордо ја покажа својата девојка на јавноста.

15-годишникот на Фејсбук постираше фотографија на која се гушка со новата девојка, со која е во врска речиси еден месец.

Ова е трета снаа за Лепа Брена, па се надеваме дека одлично се согласува со најмалата помеѓу останатите.

РЕКЛАМИ:
Loading...