Home ШОУ БИЗз Ѕвезди „Побегна“ од хотелот: Еве каде во Белград ужива Џулија Робертс (фото)

„Побегна“ од хотелот: Еве каде во Белград ужива Џулија Робертс (фото)

SHARE

Џулија Робертс со семејството моментално престојува во Белград, каде вчера се обидуваше да ги избегне папараците, а денес се трудеше да не биде премногу воочлива.

Сепак, фотографијата на која позира во опуштено издание се појави во јавноста.

Џулија Робертс уживала во еден локал на Калемегдан, каде се фотографирала со вработените, а фотографијата заврши на социјалните мрежи.

Погледнете.

РЕКЛАМИ:
Loading...